Lokale dla biznesu

Lokale dla biznesu

Nowoczesny biurowiec znajdujący się w atrakcyjnej, biznesowej części Poznania i wyróżniający się na tle konkurencji pełną funkcjonalnością, najwyższą jakością wykonania oraz oryginalną, awangardową fasadą sprawiającą, że praca w tego typu miejscu jest komfortowa i przyjemna.

Ogromnym atutem budynku – poza lokalizacją ułatwiającą pracownikom i klientom swobodne poruszanie się po terenie całego miasta – jest sam projekt oraz zastosowane w nim udogodnienia i materiały. Biurowiec złożony jest z pięciu kondygnacji, w skład których wchodzi rozbudowany parking podziemny, parter przeznaczony na strefę handlowo-usługową oraz cztery kondygnacje biurowe, zawierające w sonie lokale dostosowane do najróżniejszych branż, potrzeb i oczekiwań.

Ze względu na to, że coraz częściej przedsiębiorcy poszukują miejsca, które zapewniałoby im całkowitą swobodę działania i przebudowywania czy powiększania wnętrz w razie zapotrzebowania, deweloperzy dołożyli starań, aby wewnątrz biura znalazły się biura, które można łączyć ze sobą w jedną spójną całość lub przedzielać za pośrednictwem ścian działowych. W taki sposób przedsiębiorcy nie muszą poszukiwać nowego biura w momencie, kiedy wynajęte pomieszczenie okaże się zbyt małe i niepraktyczne. W trakcie budowy położono ogromny nacisk na samą bryłę, dzięki czemu biurowiec odznacza się nowoczesną fasadą i świetnie współgra z innowacyjnym wnętrzem.

Wykorzystując dane umieszczone na witrynie danego dewelopera istnieje możliwość dokładnego przyjrzenia się realizacji oraz szczegółowym parametrom lokali do wynajęcia. Bryła budynku wyposażona jest we wszystkie najważniejsze zabezpieczenia i udogodnienia, dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób, na czele których znajdują się windy, instalacje przeciwpożarowe, najnowocześniejsze systemy klimatyzacyjne, mechaniczne wentylacje, instalacje światłowodowe i analogowe, otwierane okna oraz stały monitoring, przez co praca wewnątrz firmy jest przyjemna i w pełni bezpieczna dla klientów i pracowników.